Nabídka práce ŠVADLENA, DÁMSKÁ KREJČOVÁ, PÁNSKÝ KREJČÍ - Lomnice nad Popelkou na Semilsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ŠVADLENA, DÁMSKÁ KREJČOVÁ, PÁNSKÝ KREJČÍ v lokalitě Lomnice nad Popelkou na Semilsku přichází na pracovní trh ke dni 11.04.2024 firma - zaměstnavatel SVITAP s.r.o. (46509755). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 20 500 Kč .

Pracovní pozice:
ŠVADLENA, DÁMSKÁ KREJČOVÁ, PÁNSKÝ KREJČÍ
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
11.04.2024
Mzda:
20 500 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody příspěvek na stravování v závodní jídelně -nealkoholické nápoje během směny
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
-samostatné šití výrobků podle předem stanovené technologie a postupu
-sešívání vícero dílců a komponentů
-ovládání šicího stroje
-údržba šicího stroje

Požadujeme:
-znalost práce na šicím stroji (min jedno-, dvojjehla)
-odpovědnost za odvedenou práci
-manuální zručnost
-flexibilita, samostatnost
-trestní bezúhonost
-aktivní přístup k práci
-komunikativnost a spolehlivost
-vyučení v oboru krejčí/ švadlena není podmínkou

Nabízíme:
-konkurenceschopné platové ohodnocení v dané lokalitě
-práce na HPP nebo zkrácený úvazek
-jednosměnný provoz ( 6-14)
-zázemí silné a stabilní české firmy
-přátelský a vstřícný kolektiv
-možnost kariérního a osobního růstu
-nástup možný ihned nedo dle dohody

Benefity:
dovolená nad rámec zákoníku práce - 25 dní
-příspěvek na stravování v závodní jídelně
-nealkoholické nápoje během směny zdarma

kontakt: petr.bryscejn@svitap.cz, +420 776 87 00 55, Pracovní dny 6,00 - 14,00 hod., osobně Pracovní dny 6,00 - 14,00 hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
67031545
Zaměstnavatel:
SVITAP s.r.o. (46509755)
Kde budete pracovat:
SVITAP s.r.o. - závod Lomnice nad Popelkou
Kontaktní údaje:
Tel.: 776 87 00 55
E-mail: petr.bryscejn@svitap.cz

Další nabídka práce podle lokality