Nabídka práce ŘIDIČ SKUP. B - ROZVOZ PEČIVA - Protivín na Písecku

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘIDIČ SKUP. B - ROZVOZ PEČIVA v lokalitě Protivín na Písecku přichází na pracovní trh ke dni 05.04.2024 firma - zaměstnavatel POLANSKÝCH, s.r.o. (47252341). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 25 000 Kč .

Pracovní pozice:
ŘIDIČ SKUP. B - ROZVOZ PEČIVA
Odvětví:
Doprava
Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
05.04.2024
Mzda:
25 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce: Rozvoz pečiva k zákazníkům
Pracovní doba: jednosměnný provoz PO až PÁ 1.týden 3:00 - 8:00 hod, 2. Týden 3:00 - 13:00 hod, 1x za 14 dnů SO a NE od 3:00 - 8:00
Požadavky na zaměstnance: Samostatnost, spolehlivost
Výhody: Příspěvek na dopravu do zaměstnání, stravování zdarma, služební mobilní telefon, zvýhodněné tarify pro rodinné příslušníky, mzda vždy 15. v měsíci
První kontakt: Pávek Martin, tel.: 736521172, e-mail: obchod@polanskych.cz. Po telefonické dohodě: Jiráskova 112, 398 11 Protivín

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67031627
Zaměstnavatel:
POLANSKÝCH, s.r.o. (47252341)
Kde budete pracovat:
POLANSKÝCH, s.r.o. - pekárna, cukrárna KLAS
Kontaktní údaje:
Tel.: 736521172
E-mail: obchod@polanskych.cz

Další nabídka práce podle lokality