Nabídka práce Terénní sociální pracovník/pracovnice - Karlovy Vary

S novou nabídkou volného pracovního místa TERÉNNÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE v lokalitě Karlovy Vary přichází na pracovní trh ke dni 27.02.2024 firma - zaměstnavatel Centrum pro dítě a rodinu Valika, z.s. (01794710). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 35 000 Kč .

Pracovní pozice:
Terénní sociální pracovník/pracovnice
Odvětví:
Školství
Zdravotnictví
Sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené)
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
27.02.2024
Mzda:
35 000 Kč
Kontakt:: Šťástková Kateřina Bc., tel.: 739 274 644, e-mail: info@valika.cz
- splnění kvalifikačních předpokladů pro výkon sociálního pracovníka podle zákona č. 108/2006 Sb., tj. minimálně vyšší odborné vzdělání
- Náplň práce: činnosti uvedené v § 65 zákona zákona o sociálních službách (tj. přímá terénní sociální práce s dětmi a rodinami, poradenství, doprovázení na úřady, atd.), vedení dokumentace spojené s poskytováním služby, včetně individuálního plánování, spolupráce s dalšími subjekty, jako jsou úřady, instituce a další, aktivní účast na rozvoji sociálních služeb
- Nutný řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
- nástup ideálně od 1.4.2024 nebo dle dohody
- Pošlete nám do 10.3.2024 on-line přihlášku, do které nezapomeňte přiložit strukturovaný životopis. Přihlášku najdete na https://1url.cz/@vyberko
- Více informací na www.valika.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Vyšší odborné

Reference:
67031848
Zaměstnavatel:
Centrum pro dítě a rodinu Valika, z.s. (01794710)
Kde budete pracovat:
Centrum pro dítě a rodinu Valika, z. s. - 002
Kontaktní údaje:
Tel.: 739 274 644
E-mail: info@valika.cz