Nabídka práce Administrátor/ka výcviků a provozu Cirrus Training Centra - Drásov na Příbramsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ADMINISTRÁTOR/KA VÝCVIKŮ A PROVOZU CIRRUS TRAINING CENTRA v lokalitě Drásov na Příbramsku přichází na pracovní trh ke dni 28.02.2024 firma - zaměstnavatel Cirrus Aircraft Management s.r.o. (03759199). Výše nabídnuté mzdy je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Administrátor/ka výcviků a provozu Cirrus Training Centra
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obchodní referenti
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
28.02.2024
Mzda:
20 000 až 35 000 Kč
Pozice: Administrátor/ka výcviků a provozu Cirrus Training Centra
Kontakt: Chrobák Dobroslav Ing., tel.: 773 066 706, e-mail: dchrobak@cirrus.cz
První kontakt e-mailem.
Náplň práce:
administrace výcviků a provozu, customer service tuzemské i zahraniční klientely, management výcviků a provozu, správa dokumentace před zahájením a po ukončení výcviku, komunikace s odpovědnými úřady,
Požadavky:
angličtina slovem i psaná na komunikativní úrovni, kladný vztah k letadlům a technice, schopnost samostatné práce a organizace úkolů, vhodné i pro studenty se schopností pracovat 5 dní v týdnu
Zaměstnanecké výhody:
Možnost občasné práce z domova
Nástup od 1.3.2024. Mzda: 20 000,- až 35 000,- Kč
Místo výkonu práce: Cirrus Aircraft Management s.r.o. - Letiště Příbram, Drásov č.p. 222,
Příbram 1

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67032427
Zaměstnavatel:
Cirrus Aircraft Management s.r.o. (03759199)
Kde budete pracovat:
Cirrus Aircraft Management s.r.o. - Letiště Příbram
Kontaktní údaje:
Tel.: 773 066 706
E-mail: dchrobak@cirrus.cz

Další nabídka práce podle lokality