Nabídka práce lakýrník - Dolní Benešov na Opavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa LAKÝRNÍK v lokalitě Dolní Benešov na Opavsku přichází na pracovní trh ke dni 05.04.2024 firma - zaměstnavatel ARMATURY Group a.s. (25572881). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 31 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
lakýrník
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
05.04.2024
Mzda:
25 000 až 31 000 Kč
KO: Blahožová Vendula, tel.: 770 146 452, e-mail: vendula.blahozova@vexve.com. První kontakt e-mailem nebo telefonicky (8:00-14:30 hod).

Náplň práce: lakování strojních dílů, výrobků a celků, stříkání ploch s velkými nároky na jakost povrchu a tloušťku vrstvy, zabezpečení manipulace, zacházení s vysokotlakým zařízením, práce s VZV.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, sick days, stravenkový paušál, telefonní tarif, příspěvěk na penzijní připojištění, parkování, veřejná doprava v těsné blízkosti.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67032689
Zaměstnavatel:
ARMATURY Group a.s. (25572881)
Kde budete pracovat:
ARMATURY Group a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 770 146 452
E-mail: vendula.blahozova@agroup.cz

Další nabídka práce podle lokality