Nabídka práce Pomocný dělník/dělnice v živočišné výrobě - Předmíř na Strakonicku

S novou nabídkou volného pracovního místa POMOCNÝ DĚLNÍK/DĚLNICE V ŽIVOČIŠNÉ VÝROBĚ v lokalitě Předmíř na Strakonicku přichází na pracovní trh ke dni 05.04.2024 firma - zaměstnavatel Agraspol Předmíř, a.s. (25173073). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 20 500 Kč hrubého. Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
Pomocný dělník/dělnice v živočišné výrobě
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví
Profesní zařazení:
Pomocní pracovníci v živočišné výrobě
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
05.04.2024
Mzda:
20 250 až 20 500 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Náplň práce: dojení, čistění a ošetřování hospodářských zvířat, pomoc při veterinárních zákrocích, čistění výběhů, stájí, a ostatních chovných prostor. Provádění přesunů hospodářských zvířat, pomoc při opravách a údržbě plotů. Manipulace s materiály (pytle obilí, brambor , balíky sena atd.)
Zaměstnanecké výhody: dovolená, možnost ubytování.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, zaměstnavatel Agraspol Předmíř, a.s. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Reference:
67032818
Zaměstnavatel:
Agraspol Předmíř, a.s. (25173073)
Kde budete pracovat:
Agraspol Předmíř, a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 702150949
E-mail: choura@agraspolpredmir.cz