Nabídka práce Údržbáři - Zruč nad Sázavou na Kutnohorsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚDRŽBÁŘI v lokalitě Zruč nad Sázavou na Kutnohorsku přichází na pracovní trh ke dni 03.04.2024 firma - zaměstnavatel Centrin CZ s.r.o. (27656535). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 30 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Údržbáři
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Provozní zámečníci, údržbáři
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
03.04.2024
Mzda:
29 000 až 30 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
Kvalifikační požadavky:
- SŠ/SOU - vzdělání technického směru,
- praxe v oblasti údržby výhodou, ne však podmínkou,
- specializace elektrikář, vyhláška č.50/1978 Sb. § 6-10, malíř/zedník /instalatér výhodou, ne však podmínkou.

Další požadavky:
- zájem o dlouhodobou spolupráci,
- pracovní nadšení, flexibilita, samostatnost,
- všestranná technická a manuální zručnost,
- trestní bezúhonnost,
- řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič,
- uživatelská znalost PC.

Náplň práce:
- odpovědnost za údržbu budovy a vnitřních prostor,
- odpovědnost za bezproblémový chod technického zařízení,
- zajištění drobných stavebních oprav a údržbářských prací.

Pracovní doba: pondělí - pátek , ranní 7,00 -15,30hod., odpolední 10,30 - 19,00hod.

Zaměstnanecké výhody: nabízíme zázemí stabilní společnosti, zaměstnanecké benefity- příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené.

V případě zájmu pište na níže uvedený email nebo volejte pondělí - pátek 7,00 - 15,30hod. Kamila Filipová, personalista, Petra Burdová MBA, vedoucí provozního úseku 725 292 767, 773 793 029.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67032882
Zaměstnavatel:
Centrin CZ s.r.o. (27656535)
Kde budete pracovat:
Centrin CZ s.r.o. P
Kontaktní údaje:
Tel.: 725 292 767
E-mail: kamila.filipova@centrin.cz