Nabídka práce zámečník - svářeč se státní zkouškou - Hulín na Kroměřížsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ZÁMEČNÍK - SVÁŘEČ SE STÁTNÍ ZKOUŠKOU v lokalitě Hulín na Kroměřížsku přichází na pracovní trh ke dni 15.03.2024 firma - zaměstnavatel KOVOLINE, s.r.o. (27726347). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 200 Kč/hod . Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
zámečník - svářeč se státní zkouškou
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Svářeči
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
15.03.2024
Mzda:
200 Kč/hod
Nabízené benefity
Ubytování
Zvláštní prémie prémie formou podílu na zisku
Jiné výhody zvyšování kvalifikace, týmové akce
Poznámka k nabídce práce:
pracoviště Hulín
- Pracovní náplň: zámečnické práce (řezání, vrtání, …), svářečské práce
- Požadavky: svářečské zkoušky, zkušenosti v oblasti skládání a svařování, orientaci v technických výkresech, VZV, technické myšlení, samostatnost, spolehlivost, flexibilita
- Výhodou: jeřábnické a vazačské zkoušky
- Nabízíme: prémie formou podílu na zisku, Individuální přístup, zvyšování kvalifikace - profesní (možnost zvyšovat certifikaci) i mzdový růst, možnost ubytování, týmové akce, nástup možný ihned, PD: Po-Pá, 6:00-14:30 hod.
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: vasko@kovoline.cz, nebo kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00 - 14:30 hod. (pan Vasko, tel: 608 759 771).
Do předmětu emailu uveďte název pozice na kterou se hlásíte.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Zkoušky svařování
Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)
Jiné orientaci v technických výkresech

Ano, zaměstnavatel KOVOLINE, s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Reference:
67032883
Zaměstnavatel:
KOVOLINE, s.r.o. (27726347)
Kde budete pracovat:
KOVOLINE, s.r.o. - Hulín
Kontaktní údaje:
Tel.: 608 759 771
E-mail: vasko@kovoline.cz

Další nabídka práce podle lokality