Nabídka práce Elektromechanik - Holešov na Kroměřížsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ELEKTROMECHANIK v lokalitě Holešov na Kroměřížsku přichází na pracovní trh ke dni 01.03.2024 firma - zaměstnavatel ELVAC a.s. (25833812). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 37 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Elektromechanik
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
01.03.2024
Mzda:
33 000 až 37 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování stravovací příspěvek bez účasti
Dovolená navíc 25 dní
Zvláštní prémie
Jiné výhody penzijní příspěvek, příspěvek na volnočasové aktivity, jazykové a odborné kurzy
Poznámka k nabídce práce:
pracoviště Količín
- Náplň práce: Montážní práce elektro na strojích a linkách, Instalace kabelových tras a kabeláže, Zapojování a označování přístrojů, Spoluúčast na oživování strojů a automatizovaných linek, Hledání a řešení problému v elektroinstalaci
- Požadavky: Vzdělání v oboru elektro, Praxe v oboru vítána, průmyslové elektroinstalace, kabeláže na stroji, Zkouška vyhl. 50 §6 nebo vyšší, Znalost a orientace v elektrotechnické dokumentaci, Znalost elektrotechnických komponentů, ŘP sk. B, Manuální zručnost, Samostatnost a ochota odvádět kvalitní práci, Schopnost samostatné ale i týmové práce, Časová a profesní přizpůsobivost, Spolehlivost
- Nabízíme: nástup možný ihned, pracovní doba Po-Pá, 6:00 - 14:30, 25 dní dovolené, mimořádné finanční odměny, stravovací příspěvek bez účasti, penzijní příspěvek, příspěvek na volnočasové aktivity, jazykové a odborné kurzy, firemní letní tábor, nákupní slevy na ALZA CZ
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: lucie.malikova@elvac.eu

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jiné Znalost a orientace v elektrotechnické dokumentaci, více v poznámce místa

Reference:
67033072
Zaměstnavatel:
ELVAC a.s. (25833812)
Kde budete pracovat:
ELVAC a.s. - Količín
Kontaktní údaje:
E-mail: lucie.malikova@elvac.eu