Nabídka práce Technik/technička kvality, kontrolor/ka kvality - Příbram

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNIK/TECHNIČKA KVALITY, KONTROLOR/KA KVALITY v lokalitě Příbram přichází na pracovní trh ke dni 01.03.2024 firma - zaměstnavatel RAVAK a.s. (25612492). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
Technik/technička kvality, kontrolor/ka kvality
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
01.03.2024
Mzda:
30 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Pozice: Technik/technička kvality, kontrolor/ka kvality
Kontakt: Triner Jan Ing., tel.: 318 427 234, e-mail: jan.triner@ravak.com
První kontakt e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny od 7:00 do 15:30 hod.
Pracovní náplň:
- Kontrola výrobků a procesů ve výrobě - vstupní / výstupní / mezioperační kontrola výroby
- Zpracovávání kontrolních protokolů
- Evidování technických dat
- Řešení kvalitativních problémů ve výrobě
- Návrh nápravných a preventivních opatření
- Aktivní účast při reklamačním řízení
- Zpracování a analýza podkladů dle zadání vedoucího oddělení
- Kontrola a spoluvytváření dokumentace systému řízení jakosti
- Kontrola u dodavatelů dle potřeby
Odborné profil:
- SŠ /SOU - technické vzdělání výhodou
- Odborná praxe v oboru výhodou, nikoliv podmínkou
- Uživatelská znalost PC (MS Office)
- Základní znalost AJ - úroveň B1
- ŘP skupiny B
- Technické myšlení - schopnost vidět souvislosti a odhalovat příčiny
- Spolehlivost, pečlivost a smysl pro detail
- Dobré komunikační a týmové schopnosti
- Samostatnost při plnění úkolů
Zaměstnanecké výhody:
Pololetní a roční odměny, čtvrteltní prémie, proplácení přesčasových hodin, 5 týdnů dovolené. Příspěvky na sportovní aktivity, kulturní akce, preventivní lékařskou péči. Závodní stravování.
Nástup možný dle dohody. Mzda: 30 000,- Kč
Místo výkonu práce Příbram

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67033086
Zaměstnavatel:
RAVAK a.s. (25612492)
Kde budete pracovat:
RAVAK a.s., provozovna Obecnická ul.
Kontaktní údaje:
Tel.: 318 427 234
E-mail: jan.triner@ravak.com