Nabídka práce Druhý tiskař/ka na ofsetových tiskových strojích - Zlín

S novou nabídkou volného pracovního místa DRUHÝ TISKAŘ/KA NA OFSETOVÝCH TISKOVÝCH STROJÍCH v lokalitě Zlín přichází na pracovní trh ke dni 27.03.2024 firma - zaměstnavatel GRASPO CZ, a.s. (25586092). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Druhý tiskař/ka na ofsetových tiskových strojích
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
27.03.2024
Mzda:
27 000 až 35 000 Kč
Společnost Graspo CZ, a.s., specialista na výrobu knih, katalogů, diářů a notesů pro celý svět, nabízí pracovní pozici: Druhý tiskař na ofsetových tiskařských strojích
Náplň práce: příprava, seřizování a obsluha tiskového stroje, kontrola tiskových forem, materiálu, barvy, kontrola kvality tisku během tiskového procesu, čištění, údržba technického vybavení, realizace výrobních zakázek
Očekáváme: schopnost pracovat v nepřetržitém provozu, manuální zručnost a pečlivost při plnění pracovních úkolů, výhodou je vyučení v polygrafickém nebo strojírenském oboru

Nabízíme: práci v silné společnosti; ; firemní benefity, firemní akce, příspěvek na podnikové stravování, odměny při životním a pracovním výročí, volný týden v měsíci

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67034092
Zaměstnavatel:
GRASPO CZ, a.s. (25586092)
Kde budete pracovat:
GRASPO CZ, a.s. - sídlo
Kontaktní údaje:
Tel.: 577 606 285
E-mail: kariera@graspo.com