Nabídka práce SPRÁVCE / SPRÁVKYNĚ INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ - Hradec Králové

S novou nabídkou volného pracovního místa SPRÁVCE / SPRÁVKYNĚ INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ v lokalitě Hradec Králové přichází na pracovní trh ke dni 25.04.2024 firma - zaměstnavatel Vězeňská služba České republiky (00212423). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 40 670 Kč hrubého. Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

SPRÁVCE / SPRÁVKYNĚ INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ
Odvětví:
Obrana a ochrana
Profesní zařazení:
Ostatní pracovníci vězeňské služby
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
25.04.2024
Mzda:
27 780 až 40 670 Kč
Nabízené benefity
Ubytování možnost
Dovolená navíc 5 dnů + 5 dnů indisp. volna
Jiné výhody čerpání fondu FKSP, možnost využ. vlast. rekr. zař.
Poznámka k nabídce práce:
Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu
Platové podmínky:
- 11. platová třída dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění a v závislosti na dosažené praxi + zvláštní příplatek.
Náplň práce:
- konfigurace, správa a údržba sítí LAN a WAN, HW výpočetní techniky
- zkušenosti s administrací Windows Active Directory
- zkušenosti s administrací serverových systémů Windows a virtualizací VMware
- servis, administrace a obsluha PC (rozhraní Windows 10/11)
- zajišťování reprodukce a obměna HW
- zajišťování dodavatelských oprav a profylaxe výpočetní techniky
- všeobecný rozhled v IT problematice
- základy počítačové bezpečnosti
- komunikační schopnosti, aktivní přístup, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
- podpora koncových uživatelů a operativní řešení problémů a požadavků
- vedení majetkové evidence výpočetní techniky
- práce v kancelářských a agendových aplikacích (MS Office, spisová služba, apod.)
- trestní bezúhonnost

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Ano, zaměstnavatel Vězeňská služba České republiky uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Reference:
67034164
Zaměstnavatel:
Vězeňská služba České republiky (00212423)
Kde budete pracovat:
Vazební věznice Hradec Králové
Kontaktní údaje:
Tel.: 495758333
E-mail: mhromadkova@vez.hrk.justice.cz