Nabídka práce výrobní ředitel/ka - Ratíškovice na Hodonínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa VÝROBNÍ ŘEDITEL/KA v lokalitě Ratíškovice na Hodonínsku přichází na pracovní trh ke dni 07.03.2024 firma - zaměstnavatel T Machinery a.s. (63478773). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 70 000 Kč .

Pracovní pozice:
výrobní ředitel/ka
Odvětví:
Výroba a provoz
Management
Profesní zařazení:
Výrobní a techničtí náměstci (ředitelé) v průmyslové výrobě
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
07.03.2024
Mzda:
70 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- operativní řízení výrobního úseku
- vedení podřízených, jejich hodnocení a motivace
- stanovení výrobní strategie firmy
- plánování, řízení, organizování a kontrola výrobních procesů s cílem dosažení maximální kvality a efektivnosti
- stanovení a uplatňování infrastrukturálního rozvoje firmy související s majetkem společnosti (nákup, provoz a údržba)
- operativní řešení vzniklých problémů
- spolupráce s dalšími odděleními společnosti
- komunikace s odběrateli a partnery
- zahraniční služební cesty
- pravidelný reporting
Požadujeme:
- VŠ vzdělání v oboru strojírenství
- min. 5 let praxe na obdobné pozici
- schopnost vést a motivovat tým
- odpovědnost a cílevědomost
- organizační schopnosti, přirozená autorita
- aktivita a schopnost přijímat rozhodnutí
- loajalita
- trestní bezúhonnost
- práce s PC
- ŘP sk. B
Zázemí zavedené společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, firemní vzdělávání, možnost seberealizace a odborného růstu, bonusové volno (5 dnů), příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění, pojištění odpovědnosti za škody, finanční odměna při životních a pracovních jubileích, měsíční prémie, roční odměny. Kontakt na tel. od 6:00 do 14:30 hod, na mail.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67035093
Zaměstnavatel:
T Machinery a.s. (63478773)
Kde budete pracovat:
T Machinery a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 518391560, 725862968
E-mail: kotaskova@tmachinery.cz

Další nabídka práce podle lokality