Nabídka práce mechanik/čka jízdních kol - Kroměříž

S novou nabídkou volného pracovního místa MECHANIK/ČKA JÍZDNÍCH KOL v lokalitě Kroměříž přichází na pracovní trh ke dni 08.03.2024 firma - zaměstnavatel Zdeněk Friese (61699799). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 23 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
mechanik/čka jízdních kol
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Mechanici a opraváři jízdních kol a příbuzní pracovníci
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
08.03.2024
Mzda:
16 000 až 23 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody možnost nákupu zboží (cyklodoplňků) za zvýhodněné ceny
Poznámka k nabídce práce:
pracoviště Kroměříž
- Pracovní náplň: servis jízdních kol, montáž cyklodoplňků na kola
- Požadavky: základní znalosti jízdních kol - zbylé servisní úkony firma zaškolí, základní znalosti práce na PC, znalost českého jazyka podmínkou, manuální zručnost, spolehlivost, komunikativnost, pokud bude cyklistika vašim koníčkem budeme rádi
zkrácený pracovní úvazek 4-6 hod./den (na domluvě), Pracovní doba: Po - Pá, 11:00 - 17:00 hod., nástup možný ihned nebo dohodou
- Nabízíme: možnost nákupu zboží (cyklodoplňků) za zvýhodněné ceny
- kontakt telefonicky Po-Pá, 9:00 - 17:00 hod. (pan Friese, tel.: 602 465 129) příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: friesez@seznam.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Práce s PC - základní dovednosti PC
Jiné základní znalosti jízdních kol
Jazykové znalosti:
Čeština (aktivní)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, Zdeněk Friese uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67035133
Zaměstnavatel:
Zdeněk Friese (61699799)
Kde budete pracovat:
Zdeněk Friese
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 465 129
E-mail: friesez@seznam.cz

Další nabídka práce podle lokality