Nabídka práce Obchodní reprezentant/ka - prodej elektromateriálu Sonepar - Pardubice

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNÍ REPREZENTANT/KA - PRODEJ ELEKTROMATERIÁLU SONEPAR v lokalitě Pardubice přichází na pracovní trh ke dni 05.04.2024 firma - zaměstnavatel Sonepar Česká republika spol. s r.o. (47450436). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 50 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Obchodní reprezentant/ka - prodej elektromateriálu Sonepar
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
05.04.2024
Mzda:
25 000 až 50 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 25 dní dovolené
Jiné výhody příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění
Poznámka k nabídce práce:
Nástup možný IHNED.
JAKÁ JE HLAVNÍ NÁPLŇ PRÁCE
- Prodej elektroinstalačního materiálu
- Péče o stávající portfolio zákazníků a akvizice nových
- Obchodní činnost a podpora e-commerce
- Osobní prezentace u zákazníků i na prodejně
- Spolupráce při odbavení zákaznických potřeb na pobočce
POŽADUJEME
- Obchodního ducha - pro typ společnosti B2B naprosto klíčové
- Znalost elektroinstalačního materiálu nebo vzdělání v oboru elektro
- Flexibilitu, samostatnost, férové jednání a chuť pracovat
- Výpis z rejstříku trestů
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Práce s PC uživatelská znalost MS Office
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel) pokročilá znalost
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B aktivní řidič

Reference:
67035397
Zaměstnavatel:
Sonepar Česká republika spol. s r.o. (47450436)
Kde budete pracovat:
Sonepar Česká republika spol. s r.o. - provozovna
Kontaktní údaje:
E-mail: vsetecka.k@sonepar.cz

Další nabídka práce podle lokality