Nabídka práce Administrativní pracovnice - Mirotice na Písecku

S novou nabídkou volného pracovního místa ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE v lokalitě Mirotice na Písecku přichází na pracovní trh ke dni 08.03.2024 firma - zaměstnavatel PICK, s.r.o. (61461784). Výše nabídnuté mzdy za (30 hod/týdně) je 28 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Administrativní pracovnice
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Všeobecní administrativní pracovníci
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
30
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
08.03.2024
Mzda:
24 000 až 28 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
asistentka pro vedení firmy,PC,psaní faktur,příjem adm.dokladů,příjem objednávek vyhotovení faktur,evidence přijatých faktur a shromažďování dokladů pro účetní firmu, objednávání materialu pro výrob, práce na PC

Pracovní doba: od 8:00 do14:00
První kontakt: Novák Luboš Ing. CSc., e-mail: novak@pick.cz, tel. 602384400

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Dovednosti:
Práce s PC

Ano, PICK, s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67035444
Zaměstnavatel:
PICK, s.r.o. (61461784)
Kde budete pracovat:
PICK, S.R.O. - prac. Mirotice
Kontaktní údaje:
E-mail: novak@pick.cz