Nabídka práce ÚČETNÍ - Červený Kostelec na Náchodsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚČETNÍ v lokalitě Červený Kostelec na Náchodsku přichází na pracovní trh ke dni 25.04.2024 firma - zaměstnavatel BATIST Medical a.s. (28813936). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 39 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
ÚČETNÍ
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Odborní účetní všeobecní
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
25.04.2024
Mzda:
32 000 až 39 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování zdravá strava i běžné obědy
Dovolená navíc
Jiné výhody zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky, občerstvovací automaty
Co Vás čeká: zajištění účetních operací (faktury přijaté, vydané, pohledávky, závazky, majetek, skladové účtování apod.), evidence majetku, spolupráce s controllingem, příprava účetní závěrky.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: přiměřená znalost daňové problematiky, základní znalost angličtiny.
Výhodou bude, pokud budete umět: zkušenost se závěrkovými operacemi, zkušenost s přípravou podkladů pro audit.

Co Vám můžeme nabídnout: příjemné pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené, zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky, zajištění stravování na pracovišti - zdravá strava i běžné obědy, občerstvovací automaty.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Ekonomika - jiné přiměřená znalost daňové problematiky
Jazykové znalosti:
Angličtina (neurčeno) základní znalost

Ano, BATIST Medical a.s. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67035473
Zaměstnavatel:
BATIST Medical a.s. (28813936)
Kde budete pracovat:
BATIST Medical a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 491 413 315
E-mail: ivana.lukasova@batist.com

Další nabídka práce podle lokality