Nabídka práce GRAFIK/GRAFIČKA na pomocné práce - Litvínov na Mostecku

S novou nabídkou volného pracovního místa GRAFIK/GRAFIČKA NA POMOCNÉ PRÁCE v lokalitě Litvínov na Mostecku přichází na pracovní trh ke dni 11.03.2024 firma - zaměstnavatel Ivana Kohoutová (49870882). Výše nabídnuté mzdy za (32.5 hod/týdně) je přinejmenším 18 200 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
GRAFIK/GRAFIČKA na pomocné práce
Odvětví:
Informační technologie
Kultura a sport
Profesní zařazení:
Grafici a výtvarníci v multimédiích
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
32.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
11.03.2024
Mzda:
18 200 Kč

VHODNÉ pouze PRO OZP - místo na chráněném trhu práce

Náplň práce:
- pomocné práce s přípravou grafických návrhů
- náplň práce vyžaduje osobní přítomnost na pracovišti nikoliv z domova.
- zkušenost s programem inscape nebo jiným grafickým programem vítána
- zkrácený pracovní úvazek

Hlásit se:
- pan Martin Kohout, první kontakt: e-mail: dilna.eden@seznam.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Ano, Ivana Kohoutová uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67035819
Zaměstnavatel:
Ivana Kohoutová (49870882)
Kde budete pracovat:
Ivana Kohoutová
Kontaktní údaje:
Tel.: 775 971 191
E-mail: dilna.eden@seznam.cz

Další nabídka práce podle lokality