Nabídka práce Asistent/ka prodeje - Pardubice

S novou nabídkou volného pracovního místa ASISTENT/KA PRODEJE v lokalitě Pardubice přichází na pracovní trh ke dni 05.04.2024 firma - zaměstnavatel Kaufland Česká republika v.o.s. (25110161). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 29 000 Kč .

Pracovní pozice:
Asistent/ka prodeje
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Prodavači smíšeného zboží
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
05.04.2024
Mzda:
29 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 1 týden dovolené navíc
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
1.Vykonává činnosti zajišťující bezproblémový chod příjmu zboží
2.Vyskladňuje a manipuluje se zbožím
3.Doplňuje zboží při dodržení systému FIFO (rotace zboží podle data spotřeby)
4.Kontroluje datum spotřeby a vhodně reaguje dle definovaného postupu
5.Zabezpečuje dodržování standardů při označování zboží podle systému cenového označování (WAK)
6.Provádí kontrolu správnosti cenového značení
7.Provádí inventury
8.Pracuje s mycími stroji a udržuje čistotu v objektu i okolí
9.Zajišťuje komplexní čistotu úseku, včetně nosičů zboží a zboží samotného
10.Zajišťuje plynulé, pozitivní a bezproblémové odbavení zákazníků u pokladen a na informacích
11.Bezchybně, bezpečně a správně pracuje s peněžními prostředky a zároveň je správně vyúčtovává
12.Ovládá obslužné váhy, svařovačku fólií, výrobník ledu, grily, konvektomaty, nářezové stroje a baličku
13.Ovládá pec, zajišťuje dopékání, doplňuje zboží do regálů
14.Podílí se na zabezpečení správného a plynulého toku zboží v rámci obslužného pultu
15.Provádí kontrolu dodržování zásad v oblasti kvality a čerstvosti zboží
16.Zodpovídá za příjem zboží a za prosazení a dodržování skladovacích procesů
17.Podílí se na zajištění včasného a korektního objednávání zboží, při plném dodržení disposystému
18.Kontroluje chybějící a problémové artikly a hledá jejich příčiny a následně je odstraní (např. stav zásob, zatížení filiálky)
Nerovnoměrně rozvržená pracovní doba s postupnými nástupy na směny.
Pracovní doba: od 03:45, pondělí - neděle
Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, stravování v objektu, karta Multisport, cafeterie
První kontakt e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67035849
Zaměstnavatel:
Kaufland Česká republika v.o.s. (25110161)
Kde budete pracovat:
Kaufland Česká republika v.o.s. - provozovna Višňovka
Kontaktní údaje:
E-mail: cz6410hl@kaufland.cz

Další nabídka práce podle lokality