Nabídka práce Strojírenský dělník / strojírenská dělnice - montáž - Rychnov nad Kněžnou

S novou nabídkou volného pracovního místa STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK / STROJÍRENSKÁ DĚLNICE - MONTÁŽ v lokalitě Rychnov nad Kněžnou přichází na pracovní trh ke dni 23.04.2024 firma - zaměstnavatel ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o. (04599021). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 27 000 Kč .

Pracovní pozice:
Strojírenský dělník / strojírenská dělnice - montáž
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Montážní dělníci výrobků z kovů
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
23.04.2024
Mzda:
27 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc + 3 dny Sick days
Zvláštní prémie docházkový bonus
Jiné výhody výkonnostní příplatek, 13.mzda, příspěvek na penzijní připojištění, Cefeterie
Kontakt e-mailem na adresu monika.nemeckova@assaabloy.com nebo telefonicky.

Požadujeme:
- manuální zručnost
- základy obecné práce na PC.
Náplň práce:
- montáž elektromechanických zámků ve specifickém prostředí
- samostatná práce podle technologických a kontrolních postupů a návodek
- kontrola kvality odevzdávaných výrobků.
Nabízíme:
- dotované stravování a jídelna s doplňkovým prodejem
- výkonnostní příplatek, 13. mzda
- docházkový bonus, příspěvek na penzijní připojištění
- program benefitů Cafeterie, 5 týdnů dovolené, 3 dny Sick days.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Práce s PC - základní dovednosti PC

Reference:
67036232
Zaměstnavatel:
ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o. (04599021)
Kde budete pracovat:
ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 494 511 124
E-mail: monika.nemeckova@assaabloy.com