Nabídka práce strojník - obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru - Holešov na Kroměřížsku

S novou nabídkou volného pracovního místa STROJNÍK - OBSLUHA STROJŮ A ZAŘÍZENÍ NA VÝROBU A ZPRACOVÁNÍ PAPÍRU v lokalitě Holešov na Kroměřížsku přichází na pracovní trh ke dni 15.04.2024 firma - zaměstnavatel KART Holding, a.s. (25556061). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 35 000 Kč hrubého.

strojník - obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
15.04.2024
Mzda:
30 000 až 35 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody Stravování, pitný režim
Poznámka k nabídce práce:
pracoviště Holešov, Průmyslová zóna Holešov
- Náplň práce: Seřizování a obsluha automatizovaného výrobního zařízení na výrobu krabic, odpovědnost za vyrobenou produkci
- Požadavky: firma na pozici zaškolí, výhodou je oprávnění na VZV
- nástupní mzda 30.000,-Kč se po zaškolení a schopnosti pracovat samostatně zvýší na 35.000,-Kč, práce na jednu směnu, 6,00 - 14,30 hodin, do zóny jezdí od 1.1.2024 autobus, zastávka je 30 m od výrobní haly
- Benefity: stravování, pitný režim
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: personalni@umimeobaly.cz.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67036625
Zaměstnavatel:
KART Holding, a.s. (25556061)
Kde budete pracovat:
KART Holding, a.s. - Holešov
Kontaktní údaje:
Tel.: 777 799 994
E-mail: personalni@umimeobaly.cz

Další nabídka práce podle lokality