Nabídka práce Vedoucí kroužku Florbal - Týniště nad Orlicí na Rychnovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa VEDOUCÍ KROUŽKU FLORBAL v lokalitě Týniště nad Orlicí na Rychnovsku přichází na pracovní trh ke dni 14.03.2024 firma - zaměstnavatel Dům dětí a mládeže, Týniště nad Orlicí, Mírové náměstí 271 (71237879). Výše nabídnuté mzdy za (1 hod/týdně) je 150 Kč/hod hrubého.

Pracovní pozice:
Vedoucí kroužku Florbal
Odvětví:
Školství
Profesní zařazení:
Pedagogové volného času
Úvazek:
Dohoda o provedení práce
Počet hodin týdně:
1
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
14.03.2024
Mzda:
120 až 150 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE

Kontakt telefonicky nebo osobně na pracovišti PO-ČT v dopoledních hodinách, nebo e-mailem na adresu ddmreditelka@seznam.cz.

Požadujeme: SŠ vzdělání, nejlépe pedagogické.
Náplň práce:
- vedení kroužku Florbal pro děti prvního a druhého stupně
- práce na 1 hodinu týdně od 15:00 do 16:00 hodin.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67036880
Dům dětí a mládeže, Týniště nad Orlicí, Mírové náměstí 271 (71237879)
Kde budete pracovat:
Dům dětí a mládeže
Kontaktní údaje:
Tel.: 725 435 731
E-mail: ddmreditelka@seznam.cz