Nabídka práce Strážní, vrátní - Příbram

S novou nabídkou volného pracovního místa STRÁŽNÍ, VRÁTNÍ v lokalitě Příbram přichází na pracovní trh ke dni 15.03.2024 firma - zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. (25032909). Výše nabídnuté mzdy za (35 hod/týdně) je přinejmenším 124 Kč/hod . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Strážní, vrátní
Odvětví:
Obrana a ochrana
Profesní zařazení:
Pracovníci ostrahy, strážní
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
35
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
15.03.2024
Mzda:
124 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
Pozice: strážní, vrátní
Vhodné pro uchazeče OZP, TZP, absolventy
Kontakt: Vašátko Jiří Ing., tel.: 477 070 025, e-mail: prace@oko69.cz
První kontakt e-mailem nebo telefonicky po-pá 8:00 - 14:00 hod.
Náplň práce:
- ostraha objektu
- kontrola vstupů a vjezdů do objektů
- pochůzková činnost
- zápisy do evidenčních knih
- směnný provoz
Požadujeme:
- výpis z rejstříku trestů
- spolehlivost a flexibilitu
- certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou
- vhodné pro OZP
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování
- zázemí stabilní firmy
- odměny pro vynikající pracovníky
- možnost sjednání příspěvku na dopravu
- možnost získání certifikátu strážný č. 68-008-E
- pravidelná školení
- příplatky za služby v sobotu, neděli, svátky a noční
Nástup možný ihned na dobu určitou na tři roky. Mzda: 123,90 Kč/hod.
Místo výkonu práce: OKO 69, s.r.o. - pracoviště PAC Hořovice, Plynárenská č.p. 321, Příbram I

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, OKO 69, s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67037361
Zaměstnavatel:
OKO 69, s.r.o. (25032909)
Kde budete pracovat:
OKO 69, s.r.o. - pracoviště PAC Hořovice
Kontaktní údaje:
Tel.: 477 070 025
E-mail: prace@oko69.cz

Další nabídka práce podle lokality