Nabídka práce Socíální pracovník - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa SOCÍÁLNÍ PRACOVNÍK v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 18.03.2024 firma - zaměstnavatel Centrum Kociánka (00093378). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 40 110 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Socíální pracovník
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Odborní pracovníci v sociální oblasti
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
18.03.2024
Mzda:
27 430 až 40 110 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Požadujeme:
- VŠO/VŠ vzdělání podle kvalifikačních požadavků dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, tj. v oboru sociální práce, sociální/speciální pedagogika, sociální politika apod.
- znalost zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, znalost standardů kvality
- praxi v oboru výhodou
- motivaci a předpoklady pro práci s lidmi s postižením a jejich rodinami
- koncepčnost, samostatnost, aktivní přístup i jednání, zodpovědnost
- znalost práce na PC
- trestní bezúhonnost

Popis pracovní pozice:
- realizace sociálně právního poradenství, analytické a metodické činnosti pro danou službu, tvorba metodik ke standardům kvality
- plánování, realizace, monitoring a vyhodnocování poskytované sociální služby
- řešení sociálně právních problémů uživatelů jejich sociální situace, účast na jednání se správními orgány a dalšími institucemi v zájmu uživatelů
- vedení evidence zájemců o sociální službu, provádění sociálního šetření, komunikace se zájemci o sociální službu, spolupráce s rodinami uživatelů
- koordinace, vedení a vyhodnocování individuálního plánování v rámci služby, vedení související dokumentace
- spolupodílení se na tvorbě metodik a směrnic za danou službu

- nástup od 1. 6. 2024
- zázemí stabilní organizace a přátelský pracovní kolektiv
- možnost čerpat podporu z fondu kulturních a sociálních potřeb
- 25 dnů dovolené
- 3 sick days ročně
- odměny při významných pracovních a životních výročích
- dotované obědy ve stravovacím zařízení organizace

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Vyšší odborné

Reference:
67037730
Zaměstnavatel:
Centrum Kociánka (00093378)
Kde budete pracovat:
Centrum Kociánka
Kontaktní údaje:
Tel.: 515 504 217
E-mail: Lenka.kreysova@kocianka.cz