Nabídka práce OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ - Prostějov

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ v lokalitě Prostějov přichází na pracovní trh ke dni 26.03.2024 firma - zaměstnavatel WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o. (25565010). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 25 000 Kč .

Pracovní pozice:
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ
Odvětví:
Finance
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obchodní zástupci
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
26.03.2024
Mzda:
25 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
Životopisy zasílejte na email: personalni@wisconsineng.cz
Kontaktní osoba Koukalová Klára, tel.: 737 204 431 (volat 7:00-14:00), e-mail: personalni@wisconsineng.cz
Pracovní doba: ranní směna s flexibilním začátkem (6:00-8:00) a koncem pracovní doby (14:00-16:00)

Náplň práce: budete součástí obchodního oddělení a Vaší náplní bude obchodní agenda firmy pro prodej zahradních sekacích traktorů a jejich náhradních dílů. Čeká Vás komunikace se zákazníky, realizace zakázek včetně její evidence, zajišťování přepravy. Vedení obchodních jednání a uzavírání smluv.

Požadujeme: podmínkou je zvládat práci na PC, řidičský průkaz sk.B., znalost cizího jazyka (AJ nebo NJ), mít komunikační schopnosti a obchodního ducha. Být zodpovědný za vlastní práci.
Výhodou je praxe na obdobné pozici a povědomí o zemědělské technice.

Nabízíme: dlouhodobé pracovní uplatnění, po zaškolení pracovní smlouva na dobu neurčitou, k základnímu platu odměna dle pracovního výkonu, jenž nemá horní hranici, závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatel, obrá dopravní dostupnost pracoviště (blízko autobusové i vlakové nádraží), na služební cesty firemní automobil

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)
Němčina (aktivní)

Reference:
67038104
Zaměstnavatel:
WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o. (25565010)
Kde budete pracovat:
WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 737 204 431
E-mail: personalni@wisconsineng.cz