Nabídka práce Fakturant / ka - Turnov na Semilsku

S novou nabídkou volného pracovního místa FAKTURANT / KA v lokalitě Turnov na Semilsku přichází na pracovní trh ke dni 05.04.2024 firma - zaměstnavatel NADOKO s.r.o. (47454369). Výše nabídnuté mzdy je 32 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Fakturant / ka
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Fakturanti
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
05.04.2024
Mzda:
28 000 až 32 000 Kč
Nabízené benefity
Zvláštní prémie
Jiné výhody příspěvek na stravování,
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- vystavování faktur a jejich kompletace s přílohami (CMR, DL,…)
- příprava a kontrola podkladů pro účtárnu
- komunikace se všemi účastníky fakturačního procesu

Co od Vás požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou
- orientace v účetnictví a daňové legislativě
- základní znalost AJ / NJ výhodou
- dobrá práce na PC zejména MC Office, znalost programu DUEL a Doprava 4K - výhodou
- samostatnost, pečlivost, flexibilitu, ochotu dále se vzdělávat

Co Vám nabízíme:
- stabilní zaměstnání
- odpovídající platové ohodnocení
- moderní pracovní prostředí s přátelský kolektivem
Místem výkonu práce jsou Svijany (bývalý areál ZD - nad pivovarem)

příspěvek na stravování, odměny, osobní ohodnocení

kontakt: e-mailem, telefonicky 8.00 - 15.00

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Práce s PC
Ekonomika
Ekonomika - účetnictví a daňové evidence
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) výhodou
Němčina (aktivní) výhodou

Reference:
67039031
Zaměstnavatel:
NADOKO s.r.o. (47454369)
Kde budete pracovat:
NADOKO s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 481 109 955, 733 146 988
E-mail: info@nadoko.cz

Další nabídka práce podle lokality