Nabídka práce Referent sociálních věcí - Dobrovice na Mladoboleslavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa REFERENT SOCIÁLNÍCH VĚCÍ v lokalitě Dobrovice na Mladoboleslavsku přichází na pracovní trh ke dni 21.03.2024 firma - zaměstnavatel Město Dobrovice (00237663). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 15 000 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Referent sociálních věcí
Odvětví:
Zdravotnictví
Sociální pracovníci specialisté a další specialisté v sociální oblasti ve veřejné správě
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
21.03.2024
Mzda:
15 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Prvotní informace:
emailem: slana@dobrovice.cz
telefonicky: 326 307 481 pondělí - pátek 9-14 hod.

Upřesňující informace:
Pracovní náplň:
- veřejné opatrovnictví,
- koordinace pomoci a podpora osobám v obtížné životní situaci,
- terénní práce.
V budoucnu možnost uzavření smlouvy na dobu neurčitou.
Bližší informace o pracovní pozici a náležitosti přihlášky do výběrového řízení naleznete na www.dobrovice.cz/nabidka-prace.

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, 3 dny indispozičního volna (sick days), příspěvek na stravenky, příspěvky pro zaměstnance ze sociálního fondu (na doplňkové penzijní spoření, rekreaci, sportovní akce, letní dětské tábory, …)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Ano, Město Dobrovice uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67039145
Zaměstnavatel:
Město Dobrovice (00237663)
Kde budete pracovat:
Město Dobrovice
Kontaktní údaje:
Tel.: 326 307 481
E-mail: slana@dobrovice.cz

Další nabídka práce podle lokality