Nabídka práce Pracovník v sociálních službách na pomoc o víkendech - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH NA POMOC O VÍKENDECH v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 22.03.2024 firma - zaměstnavatel Centrum Kociánka (00093378). Výše nabídnuté mzdy za (12 hod/týdně) je přinejmenším 131 Kč/hod . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Pracovník v sociálních službách na pomoc o víkendech
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Odborní pracovníci v sociální oblasti
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Dohoda o provedení práce
Počet hodin týdně:
12
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
22.03.2024
Mzda:
131 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
Popis pracovní pozice:
- péče o osoby s tělesným, mentálním nebo kombinovaným postižením a o osoby s poruchou autistického spektra v denním stacionáři nebo v DOZP.
- sledování potřeb uživatelů, pomáhání při nácviku jednoduchých denních činností a dopomoc při osobní hygieně a oblékání
- podpora samostatnosti a zájmů uživatelů, rozvíjení jejich schopností vytvářením aktivizačních činností a používáním kompenzačních pomůcek
- napomáhání při vytváření základních sociálních a společenských kontaktů a uspokojování psychosociálních potřeb a fixace těchto získaných potřeb
- spolupráce při tvorbě plánu péče, denního programu uživatelů a vedení dokumentace o průběhu služby

Požadujeme:
- střední vzdělání s maturitou nebo výučním listem + osvědčení o absolvování kurzu pracovníka v sociálních službách, popř. úplné střední vzdělání s maturitou zaměřené na sociální oblast a práci. Kurz je možné si dodělat i do 18 měsíců po nástupu.
- praxe v sociálních službách je výhodou
- zkušenosti s realizací a organizováním volnočasových aktivit uživatelů formou tvořivých činností (dramatická, pohybová, výtvarná, hudební) výhodou
- aktivní a pozitivní přístup, kreativní myšlení
- trpělivost, schopnost komunikace s handicapovanými uživateli a jejich rodinami
- empatie a zodpovědnost

Zaměstnanecké výhody4):
- pozice je vhodná i pro absolventy a aktivní důchodce

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Ano, Centrum Kociánka uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67039457
Zaměstnavatel:
Centrum Kociánka (00093378)
Kde budete pracovat:
Centrum Kociánka
Kontaktní údaje:
Tel.: 515 504 217
E-mail: Lenka.kreysova@kocianka.cz

Další nabídka práce podle lokality