Nabídka práce Operátor/ka - Pardubice

S novou nabídkou volného pracovního místa OPERÁTOR/KA v lokalitě Pardubice přichází na pracovní trh ke dni 22.03.2024 firma - zaměstnavatel Manuvia Job s.r.o. (29455022). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 20 368 Kč .

Pracovní pozice:
Operátor/ka
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Montážní dělníci mechanických zařízení
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
22.03.2024
Mzda:
20 368 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Zprostředkované agenturou práce.
Požadujeme dobrý zdravotní stav, manuální zručnost
Náplň práce: výroba tlumičů do automobilu.
Pracovní doba:
6.00 - 14.00
14.00 - 22.00
22.00 - 6.00
nebo
6.30 - 17.12
18.30 - 5.12
krátký/dlouhý týden
Zaměstnanecké výhody: zajišťujeme ubytování.
První kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně - Od 8:00 do 16:00 pondělí až pátek, Sladkovského 484, Pardubice

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67039460
Zaměstnavatel:
Manuvia Job s.r.o. (29455022)
Manuvia Job s.r.o. - pracoviště KYB Manufacturing Czech s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 778 447 337
E-mail: jana.sochova@manuvia.com