Nabídka práce Zástupce /zástupkyně vedoucího prodejny - Příbram

S novou nabídkou volného pracovního místa ZÁSTUPCE /ZÁSTUPKYNĚ VEDOUCÍHO PRODEJNY v lokalitě Příbram přichází na pracovní trh ke dni 22.03.2024 firma - zaměstnavatel BM ČESKO s.r.o. (04335813). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 35 000 Kč .

Pracovní pozice:
Zástupce /zástupkyně vedoucího prodejny
Odvětví:
Management
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
22.03.2024
Mzda:
35 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Pozice: Zástupce /zástupkyně vedoucího prodejny
Kontakt: Hančak Andrea, tel.: 608 745 528, 267 289 176, e-mail: kadrycz7@baumax.cz
První kontakt e-mailem - prosíme o zaslání životopisu na e-mail kadrycz7@baumax.cz
bauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici: Zástupce vedoucího prodejny (ž/m)
Náplň práce:
Zodpovědnost za vedení svěřené prodejny
Vedení týmu, jeho hodnocení, nábor nových zaměstnanců
Řešení provozních záležitostí, zpracování podkladů
Zodpovědnost za správné fungování prodejny, pravidelný reporting
Plnění stanovených cílů a obchodních výsledků prodejny
Zodpovědnost za pracovně lékařské prohlídky
Požadujeme:
SŠ vzdělání
Praxe na stejné nebo obdobné pozici v hobbymarketu
Samostatnost, zodpovědnost
Profesionální jednání a vystupování
Pro zákaznický přístup
Nabízíme:
Velmi nadstandardní mzdové ohodnocení
Benefity
Možnost pracovního poměru na dobu neurčitou
Možnost seberealizace
Nástup možný ihned nebo dohodou. Mzda: 35 000,- Kč
Místo výkonu práce: BM ČESKO s.r.o. prodejna Příbram, Jinecká 321, Příbram II

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)

Reference:
67039473
Zaměstnavatel:
BM ČESKO s.r.o. (04335813)
Kde budete pracovat:
BM ČESKO s.r.o. prodejna Příbram
Kontaktní údaje:
Tel.: 608 745 528, 267 289 176
E-mail: kadrycz7@baumax.cz

Další nabídka práce podle lokality