Nabídka práce REFERENT/REFERENTKA ZÁSOBOVÁNÍ, ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍ/PRACOVNICE - Prostějov

S novou nabídkou volného pracovního místa REFERENT/REFERENTKA ZÁSOBOVÁNÍ, ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍ/PRACOVNICE v lokalitě Prostějov přichází na pracovní trh ke dni 01.05.2024 firma - zaměstnavatel CREW-MONT s.r.o. (06545769). Výše nabídnuté mzdy je 30 000 Kč hrubého.

REFERENT/REFERENTKA ZÁSOBOVÁNÍ, ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍ/PRACOVNICE
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Všeobecní administrativní pracovníci
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
01.05.2024
Mzda:
21 300 až 30 000 Kč
Životopisy zasílejte na email david.kadlcik@crew-mont.eu, kontaktní osoba Kadlčík David, tel.: 774 182 521 (voalt 9:00-16:00), e-mail: david.kadlcik@crew-mont.eu
Náplň práce: objednávky materiálu pro realizaci zakázek v oblasti stavebnictví, komunikace s dododavateli a obchodními partnery, zajišťování nájezdů na zakázky a ubytování v zahraničí.
Požadujeme: ŘP sk. B, znalost AJ na komunikativní úrovni slovem i písmem, ovládání MS Office
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Práce s PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) komunikativní úroveň

Reference:
67039671
Zaměstnavatel:
CREW-MONT s.r.o. (06545769)
Kde budete pracovat:
CREW-MONT s.r.o. - provozovna
Kontaktní údaje:
Tel.: 774 182 521
E-mail: david.kadlcik@crew-mont.eu

Další nabídka práce podle lokality