Nabídka práce probační úředník/úřednice PMS Litoměřice - Litoměřice

S novou nabídkou volného pracovního místa PROBAČNÍ ÚŘEDNÍK/ÚŘEDNICE PMS LITOMĚŘICE v lokalitě Litoměřice přichází na pracovní trh ke dni 02.04.2024 firma - zaměstnavatel Probační a mediační služba (70888060). Výše nabídnuté mzdy je 37 170 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
probační úředník/úřednice PMS Litoměřice
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.04.2024
Mzda:
25 280 až 37 170 Kč
Požadujeme ukončené vysokoškolské magisterské studium humanitního směru
vysoké pracovní nasazení
flexibilitu
ochotu vzdělávat se
bezúhonnost
způsobilost k právním úkonům
znalost práce na PC - uživatelská úroveň (Word, Excel, Internet)
řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
zkušenosti se sociální prací výhodou
komunikační dovednosti
orientace v sociální a trestně - právní oblasti výhodou
spolehlivost, důslednost
Nabízíme
platová třída 11., po zapracování (zpravidla o zkušební době), 12.platová třída (úředník), po osvědčení osobní hodnocení, základní plat od 25 280 do 37 170 Kč (dle započitatelné praxe). rizikový příplatek, pružná pracovní doba, odborné vzdělávání, příspěvek na stravování formou stravenek, přátelské a podporující pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna, 1 den studijního volna, příspěvek na penzijní připojištění.
Náplň práce
Vysoce odborná práce ve smyslu zákona č. 257/2000 Sb., o Probační a mediační službě, komunikace s OČTŘ, spolupráce se státním a neziskovým sektorem.
Zaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené, 5 dní sick days, 1 den studijního volna,
pružná pracovní doba, odborné vzdělávání, přátelské a podporující pracovní prostředí, zázemí stabilní organizace, stravenky.
Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem doručte na email: avozabova@pms.justice.cz , nebo na adresu: Probační a mediační služba, Na Valech 525/12, 412 01 Litoměřice, k rukám Mgr. Anny Vozábové. Vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení. Termín výběrové řízení se uskuteční po telefonické domluvě s vedoucí střediska.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Reference:
67039732
Zaměstnavatel:
Probační a mediační služba (70888060)
Kde budete pracovat:
Probační a mediační služba - středisko Litoměřice
Kontaktní údaje:
Tel.: 725 921 061
E-mail: avozabova@pms.justice.cz