Nabídka práce ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ VEDOUCÍ PROVOZU - Konice na Prostějovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ VEDOUCÍ PROVOZU v lokalitě Konice na Prostějovsku přichází na pracovní trh ke dni 25.03.2024 firma - zaměstnavatel B-Munitor s.r.o. (28423585). Výše nabídnuté mzdy je 27 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ VEDOUCÍ PROVOZU
Odvětví:
Administrativa
Management
Řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností jinde neuvedení
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
25.03.2024
Mzda:
25 000 až 27 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Životopisy zasílejte na email: info@fitboy.cz
Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30

Požadujeme: minimálně SŠ vzdělání, zájem o zdravou výživu a sport vítána, znalost MS Office (excel, word) a angličtiny, pozitivní přístup a aktivní přístup k řešení problémů, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, odpovědnost, samostatnost a spolehlivost

Náplň práce: komplexní řízení výrobního provozu, zodpovědnost za hospodaření a dosažení stanovených cílů, implementace procesů směřujících k trvalému zlepšování, řízení výroby dle technologických, bezpečnostních, kvalitativních a kvantitativních norem, a to jak dle firemních, tak potravinářských norem, sledovaných státními orgány, personální zajištění výrobního procesu, koordinace kontrolních mechanismů

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)

Reference:
67039734
Zaměstnavatel:
B-Munitor s.r.o. (28423585)
Kde budete pracovat:
B-Munitor s.r.o. - provozovna Konice
Kontaktní údaje:
E-mail: jiri.pichal@seznam.cz