Nabídka práce Pradlena - Milevsko na Písecku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRADLENA v lokalitě Milevsko na Písecku přichází na pracovní trh ke dni 25.03.2024 firma - zaměstnavatel HEINCL s.r.o. (26744643). Výše nabídnuté mzdy za (30 hod/týdně) je 20 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Pradlena
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
30
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
25.03.2024
Mzda:
17 000 až 20 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
OZP
Náplň práce: skládání prádla, žehlení, obsluha sušičky
ŘP sk. B výhodou
Pracovní doba Po-Pá od 7:00 do 13:00
První kontakta: osobně na adrese J. Mařánka č.p. 1163, Milevsko nebo telefonicky 603204865

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, HEINCL s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67039838
Zaměstnavatel:
HEINCL s.r.o. (26744643)
Kde budete pracovat:
HEINCL s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 732 318 069