Nabídka práce Obsluha CNC frézovacího centra (Ferrari) - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA CNC FRÉZOVACÍHO CENTRA (FERRARI) v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 26.03.2024 firma - zaměstnavatel Šmeral Brno a.s. (46346139). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 200 Kč/hod .

Pracovní pozice:
Obsluha CNC frézovacího centra (Ferrari)
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Seřizovači a obsluha konvenčních fréz
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
26.03.2024
Mzda:
200 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt telefonicky nebo e-mailem

Do výroby hledáme Obsluhu CNC stroje s praxí v kusové výrobě, pokud jsi to právě ty, neváhej nás kontaktovat.

Požadujeme:
- samostatnost, důslednost a technickou zdatnost
- znalost technické dokumentace a orientace ve výkresové dokumentaci
- zkušenost a praxe v kusové výrobě

Náplň práce:
- nastavení a seřízení stroje
- spolupráce při organizaci a optimalizaci výroby na daných strojích
- samostatné seřízení, obsluha a plnění pracovních úkolů na stroji
Važačský průkaz, Jeřábnický průkaz výhodou

Zaměstnanecké výhody:
týden dovolené nad rámec ZP, závodní stravování, příspěvky na karty k automatům Very Goodies, rekreaci, pojištění, odměna za pracovní výročí, životní jubileum, odchod do důchodu, možnost vzdělávání a profesního růstu, závodní lékařská péče, bezplatné očkování proti chřipce,

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67040387
Zaměstnavatel:
Šmeral Brno a.s. (46346139)
Kde budete pracovat:
Šmeral Brno a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 532 167 335, 725 837 389
E-mail: osobni@smeral.cz

Další nabídka práce podle lokality