Nabídka práce Pracovník backoffice / účetní junior - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK BACKOFFICE / ÚČETNÍ JUNIOR v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 03.04.2024 firma - zaměstnavatel Jesle a mateřská škola Mrňousek, spolek (05720079). Výše nabídnuté mzdy je 34 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Pracovník backoffice / účetní junior
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Účetní všeobecní
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
03.04.2024
Mzda:
30 000 až 34 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 1 týden nad rámec zákona
Jiné výhody Služební mobil a NB značky Apple, zaměstnavatelem dotované stravování
Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání motivačního dopisu a strukturovaného životopisu na e-mail: info@mujmrnousek.cz, do předmětu uveďte: "BACKOFFICE". Pokud zájemce nezašle životopis a motivační dopis, nebude zařazen do výběrového řízení.
Požadavky: SŠ, VŠ vzdělání – ekonomického směru; základy účetnictví a personální agendy; min. roční praxe v účetnictví, personalistice nebo administrativě; výborná úroveň práce na PC (Word, Excel), s Internetem; ŘP sk. B a praxe v řízení; požadujeme pečlivost, spolehlivost a samostatnost, odolnost vuči stresu, časovou flexibilitu; nástup IHNED.

Náplň práce:
- pracovní doba pondělí až pátek od 8:00 do 16:30 hod.
- příprava účetních dokladů pro externí účetní firmu, vedení pokladny
- personalistika a agenda s ní spojená (smlouvy, příprava podkladu pro mzdy, BOZP …)
- organizace školení pro zaměstnance
- back office administrativní agenda
- správa a inventarizace firemního majetku a technicko-administrativní správa a vedení
dokumentace k budovám
- komunikace s pobočkami, zaměstnanci
- zajištování dalších úkolů dle pokynu vedoucího.

Nabízíme:
- zajímavou, rozmanitou a samostatnou práci na HPP – plný úvazek
- 25 dnů dovolené
- služební mobil a NB znacky Apple
- zaměstnavatelem dotované stravování

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67040450
Zaměstnavatel:
Jesle a mateřská škola Mrňousek, spolek (05720079)
Kde budete pracovat:
Jesle a mateřská škola Mrňousek, spolek; Ostrava - Hrabůvka
Kontaktní údaje:
E-mail: info@mujmrnousek.cz