Nabídka práce SLÉVÁRENSKÝ DĚLNÍK / DĚLNICE - Třebechovice pod Orebem na Královéhradecku

S novou nabídkou volného pracovního místa SLÉVÁRENSKÝ DĚLNÍK / DĚLNICE v lokalitě Třebechovice pod Orebem na Královéhradecku přichází na pracovní trh ke dni 16.04.2024 firma - zaměstnavatel TSS, spol. s r.o. (47451467). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 23 400 Kč .

Pracovní pozice:
SLÉVÁRENSKÝ DĚLNÍK / DĚLNICE
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Formíři a jádraři ve slévárnách
Počet volných míst:
5
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
16.04.2024
Mzda:
23 400 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování v areálu firmy, stravenkovné
Jiné výhody indiv. odměna, bonus 1 000 Kč/měsíc
Náplň práce: práce ve slévárně, činnosti potřebné k výrobě odlitků (výroba jader, forem), apretace odlitků
Kontaktujte nás telefonicky (6:00 - 14:00, pondělí až pátek)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67040511
Zaměstnavatel:
TSS, spol. s r.o. (47451467)
Kde budete pracovat:
TSS, spol. s r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 495 540 339
E-mail: fischerova@tsssro.cz

Další nabídka práce podle lokality