Nabídka práce Operátor/ka CNC - Hulín na Kroměřížsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OPERÁTOR/KA CNC v lokalitě Hulín na Kroměřížsku přichází na pracovní trh ke dni 28.03.2024 firma - zaměstnavatel GOTTSCHOL ALCUILUX CZ, spol. s r.o. (25577221). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 38 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Operátor/ka CNC
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů
Počet volných míst:
3
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
28.03.2024
Mzda:
33 000 až 38 000 Kč
Nabízené benefity
Jízdní výhody příspěvek
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Zvláštní prémie odměny a příplatky, 13. a 14. plat
Jiné výhody příspěvek na penzijní připojištění ve výši 800,- Kč za měsíc
Poznámka k nabídce práce:
pracoviště Hulín
- Pracovní náplň: obsluha CNC stroje, volba technologického postupu, kontrola a měření hotových dílů, dohled nad výrobním procesem
- Požadujeme: strojírenské vzdělání je velkou výhodou, tak i zkušenosti s obsluhou CNC soustruhu, spolehlivost, manuální zručnost, technické myšlení, znalost čtení výkresové dokumentace, pozitivní vztah k práci, být nastaven na práci v nepřetržitém provozu
- doba určitá 6 měsíců s možností přechodu na dobu neurčitou
- Nabízíme: práce na hlavní pracovní poměr, odměny a příplatky nad zákonnou výši, 13. a 14. plat (vyplácen v červnu a prosinci), závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění ve výši 800,- Kč za měsíc, příspěvek na dopravu, dny dovolené navíc, termín nástupu možný ihned
- Kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00 - 14:00 hod. (paní Valerianová, tel: 571 850 100), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na email: valerianova@gacz.cz.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Jiné technické myšlení, znalost čtení výkresové dokumentace

Reference:
67041029
Zaměstnavatel:
GOTTSCHOL ALCUILUX CZ, spol. s r.o. (25577221)
Kde budete pracovat:
GOTTSCHOL ALCUILUX CZ, spol. s r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 571 850 105
E-mail: valerianova@gacz.cz

Další nabídka práce podle lokality