Nabídka práce PLÁNOVAČ/-KA VÝROBY divize STROJÍRNA - Opava

S novou nabídkou volného pracovního místa PLÁNOVAČ/-KA VÝROBY DIVIZE STROJÍRNA v lokalitě Opava přichází na pracovní trh ke dni 26.04.2024 firma - zaměstnavatel OSTROJ a.s. (45193681). Výše nabídnuté mzdy je 42 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
PLÁNOVAČ/-KA VÝROBY divize STROJÍRNA
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Odborní plánovači a odborní účetní materiáloví
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
26.04.2024
Mzda:
40 000 až 42 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Jiné výhody
KO: Krybusová Daniela Ing., tel.: 553 872 176, 605 961 560, e-mail: krybusova@ostroj.cz

POŽADUJEME:
- SŠ vzdělání technického zaměření.
- Znalost technologie strojírenské výroby (obrábění, svařování aj)
- Praxi na obdobné pozici.
- Výbornou znalost práce na PC (MS Office, IFS výhodou).
- ŘP sk. B.
- Samostatnost, proaktivní přístup k práci, organizační schopnosti.

NABÍZÍME:
- Zvýhodněný telefonní program.
- Akce nejen pro zaměstnance (ples, sportovní den, dětský den, den otevřených dveří).
- Podporu volnočasových aktivit.
- Vánoční dárek.
- Další výhody dle platné kolektivní smlouvy.
- Týden dovolené navíc.
- Dotované firemní stravování.
- Příspěvek na penzijní připojištění.
- Příspěvek na dopravu.
- Cafeterijní benefitní systém s kartou Benefit Plus.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Provádí tvorbu a aktualizaci výrobního plánu na základě objednávek.
- Kontroluje plnění plánu výroby.
- Provádí kapacitní rozbory a propočty.
- Provádí vyhodnocování odchylek výrobního plánu.
- Provádí nastavení kapacit pracovišť a zdrojů.
- Provádí řízení zakázek v oblast plánování v informačním systému IFS.
- Kontroluje úplnost podkladů pro výrobní objednávku včetně zajištění materiálu.
- Vytváří skladové transakce včetně udržování skladové evidence.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC MS Office, IFS výhodou
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67041446
Zaměstnavatel:
OSTROJ a.s. (45193681)
Kde budete pracovat:
OSTROJ a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 553 872 176, 605 961 560
E-mail: krybusova@ostroj.cz