Nabídka práce Ekonom/ekonomka - Dub nad Moravou na Olomoucku

S novou nabídkou volného pracovního místa EKONOM/EKONOMKA v lokalitě Dub nad Moravou na Olomoucku přichází na pracovní trh ke dni 28.03.2024 firma - zaměstnavatel Zemědělské družstvo Dub nad Moravou (00147338). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 38 500 Kč .

Pracovní pozice:
Ekonom/ekonomka
Odvětví:
Finance
Profesní zařazení:
Specialisté v oblasti podnikové ekonomie
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
28.03.2024
Mzda:
38 500 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
Požadujeme :
• VŠ příp. SŠ vzdělání v oboru financí a ekonomiky
• Řízení ekonomické oddělení
• Spolupráce a komunikace s ostatními účetními, s daňovým poradcem a s auditorem;
• Závěrkové práce (roční účetní závěrka), inventarizace účtů, kontroly účtů;
• Schopnost rychle reagovat na situace a hledat efektivní řešení
• Strategické myšlení a plánování
• Uživatelská znalost práce s PC a schopnost se rychle s firemními systémy naučit pracovat
• ŘP sk.B – aktivní řidič
• Profesionalitu samostatnost, zodpovědnost, překonávat překážky, smysl pro detail, flexibilitu, pečlivost
• manažerské schopnosti, komunikační schopnosti, schopnost týmové práce, otevřenost názorům, schopnost argumentace
• Trestní bezúhonnost

Náplň práce:
- Vést finanční agendu a podílet se na jejím vývoji
- Vytvářet rozpočty, připravovat prognózy
- Plánovat finanční investice
- Tvořit statistické výkazy
- Spolupracovat s kolegy z oddělení účetnictví
- Dohlížet na dodržování právních předpisů
- Zpracování účetní závěrky včetně jejího projednání s auditory
- Komunikace s bankami a finančním úřadem, pojišťovnami
- Příprava a správa firemních směrnic
- Příprava podkladů pro dotace v zemědělství

Co Vám můžeme nabídnout:
• Perspektivní a zajímavou práci ve vedoucí pozici
• Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
• Pracovní poměr na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou po prvním roce
• 5 týdnů dovolené
• Podíl na stravenkovém paušálu
Nástup možný od dubna 2024. Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67041480
Zaměstnavatel:
Zemědělské družstvo Dub nad Moravou (00147338)
Kde budete pracovat:
Zemědělské družstvo Dub nad Moravou - prac.
Kontaktní údaje:
Tel.: 774783782
E-mail: zddub@zd-dub.cz