Nabídka práce *Pracovník/ce na vrtání kovů - Osová Bítýška na Žďársku

S novou nabídkou volného pracovního místa *PRACOVNÍK/CE NA VRTÁNÍ KOVŮ v lokalitě Osová Bítýška na Žďársku přichází na pracovní trh ke dni 29.03.2024 firma - zaměstnavatel HKP METAL s.r.o. (27691748). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 28 000 Kč .

Pracovní pozice:
*Pracovník/ce na vrtání kovů
Odvětví:
Výroba a provoz
Obsluha zařízení na zpracování a povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
29.03.2024
Mzda:
28 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody Příspěvek na dopravu, stravování a penzijní pojištění, třináctý plat
Hledáme zaměstnance na pozici pracovník/ce na vrtání kovů v rodinné firmě, zabývající se strojírenskou výrobou na zakázku.
Praxe je vítaná, ale není podmínkou, rádi zaučíme.
Pracovní náplň:
- budete pracovat na radiální vrtačce (řezání závitů, vrtání děr…)
- práce s ručním nářadím
Požadujeme:
- manuální zručnost
- samostatnost
Pracovní doba: 6:00 - 14:00 hod. Po - Pá
Výhody: příspěvek na dopravu, stravování, penzijní pojištění, třináctý plat.
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
První kontakt telefonicky +420775112015 (6:00-15:30) nebo e-mailem: prochazka.leos@hkpmetal.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
67041537
Zaměstnavatel:
HKP METAL s.r.o. (27691748)
Kde budete pracovat:
HKP METAL s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 775 112 015
E-mail: prochazka.leos@hkpmetal.cz

Další nabídka práce podle lokality