Nabídka práce Referent/ka společné státní správy a samosprávy - právník - Pardubice

S novou nabídkou volného pracovního místa REFERENT/KA SPOLEČNÉ STÁTNÍ SPRÁVY A SAMOSPRÁVY - PRÁVNÍK v lokalitě Pardubice přichází na pracovní trh ke dni 01.04.2024 firma - zaměstnavatel Ministerstvo obrany (60162694). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Referent/ka společné státní správy a samosprávy - právník
Odvětví:
Právo
Profesní zařazení:
Podnikoví právníci
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
01.04.2024
Mzda:
30 000 až 40 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- zpracovávání smluv souvisejících s nabýváním majetku ve prospěch Ministerstva obrany ČR
- koordinace zpracování podkladů ke všem řešeným smluvním vztahům a ostatním právním činnostem
- jednání s vlastníky pozemků
Požadujeme:
- vysokoškolské magisterské vzdělání - studijní obor "Právo a právní věda"
- znalost zákona o registru smluv
- rychlé a věcné rozhodování, flexibilitu a odolnost vůči stresu
Nabízíme:
- příspěvek na stravování
- benefity z FKSP
- jedná se o zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou
- pružná pracovní doba Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po - Pá, 08:00 - 15:00).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Dovednosti:
Práce s PC - textový editor (Word) MS Office
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta

Reference:
67041560
Zaměstnavatel:
Ministerstvo obrany (60162694)
Ministerstvo obrany - Agentura hospodaření s nemovitým majetkem
Kontaktní údaje:
Tel.: 973 245 720
E-mail: maress@army.cz