Nabídka práce Mistři pro montáže stavebních a interiérových prvků - Valašské Meziříčí na Vsetínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa MISTŘI PRO MONTÁŽE STAVEBNÍCH A INTERIÉROVÝCH PRVKŮ v lokalitě Valašské Meziříčí na Vsetínsku přichází na pracovní trh ke dni 03.04.2024 firma - zaměstnavatel REXGLAS s.r.o. (27784550). Výše nabídnuté mzdy je 45 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Mistři pro montáže stavebních a interiérových prvků
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
03.04.2024
Mzda:
35 000 až 45 000 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: rozdělení a organizace montáží stavebních a interiérových prvků (ochranné prvky stěn, dilatační profily, zábradlí apod.) mezi pracovní skupiny, zaměřování staveb pro objednání výrobků, technická komunikace se stavbou, administrativa, čtení výkresů, časté služební cesty po stavbách po celé ČR.
POŽADUJEME: řidičský průkaz sk. B, orientace ve čtení výkresů, základní práce na PC, praxe v oboru výhodou.
NABÍZÍME: výhodný firemní tarif na telefon, služební vozidlo, variabilní pracovní dobu, individuální přístup a vstřícnost.
PRVNÍ KONTAKT: zašlete životopis e-mailem na adresu: asistent@rexglas.cz, případně telefonicky do 16 hod na čísle 604 203 136.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67042052
Zaměstnavatel:
REXGLAS s.r.o. (27784550)
Kde budete pracovat:
REXGLAS s.r.o. 01
Kontaktní údaje:
Tel.: 604 203 136
E-mail: asistent@rexglas.cz