Nabídka práce Asistent/ka produkčního oddělení - Rajhrad na Brněnsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ASISTENT/KA PRODUKČNÍHO ODDĚLENÍ v lokalitě Rajhrad na Brněnsku přichází na pracovní trh ke dni 06.04.2024 firma - zaměstnavatel SMERO, spol. s r.o. (25527886). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 30 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Asistent/ka produkčního oddělení
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Sekretáři (všeobecní)
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
06.04.2024
Mzda:
25 000 až 30 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt e-mailem.

ASISTENT/KA produkčního oddělení - Rajhrad

Jmenujeme se SMERO a jsme velkoobchod s kancelářskými potřebami, drogerií, obalovými materiály, reklamními a dárkovými předměty a dalším bohatým sortimentem. Nejdůležitější jsou pro nás zákazníci a jejich příběhy, starosti a potřeby. Správným výběrem vybavení jim šetříme čas i peníze. Už od roku 1998.

Pro náš obchodní tým v Rajhradu hledáme zodpovědného člověka na pozici ASISTENT/KA produkčního oddělení. Jedná se o administrativní práci v kanceláři.

Nástup je možný ihned. Práce je vhodná i pro osoby se zdravotním znevýhodněním nebo omezením OZZ/OZP.

Co budete dělat:
o Budete zajišťovat reklamní předměty pro naše zákazníky.
o Aktivně komunikovat s obchodním týmem, dodavateli i zákazníky na nabídce, zpracování a dodání reklamních předmětů.
o Blízce spolupracovat s naší chráněnou dílnou, zákaznickým oddělením, skladem a logistikou.
o Tvořit 3D návrhy nábytku.
o Naceňovat položky z poptávek.
o Další administrativní nebo organizační úkoly.

Co nabízíme za dobře odvedenou práci:
o SMERO je stabilní a úspěšná společnost, takže nabízíme především dlouhodobou spolupráci.
o Mzdu dostanete vždy včas.
o 5 týdnů dovolené.
o Stravenkový paušál cca 2 450 Kč měsíčně (116 Kč/pracovní den).
o Příspěvek na pratelné 500 Kč měsíčně.
o Kartu do obchodního řetězce.
o Volné víkendy a svátky.
o Samozřejmostí jsou také zaměstnanecké slevy na zboží.

Jaká je naše asistentka/asistent:
o Je maximálně pečlivá/ý, spolehlivá/ý, zodpovědná/ý, systematická/ý, ochotná/ý.
o Má smysl pro organizaci práce a plánování.
o Má dobré vyjadřovací schopnosti.
o Nebojí se telefonovat.
o Umí komunikovat s dodavateli i zákazníky.
o Ovládá práci na PC + MS Office (pokročilá znalost především Excelu a Outlooku).
o Vůbec nevadí, když je OZP nebo OZZ.

Životopis zašlete kontaktní osobě.
Kontaktní osoba: Lenka Prokešová, e-mail: prokesova.l@smero.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC pokročilá znalost především Excelu a Outlooku

Reference:
67043286
Zaměstnavatel:
SMERO, spol. s r.o. (25527886)
Kde budete pracovat:
SMERO, spol. s r.o. - 06
Kontaktní údaje:
E-mail: prokesova.l@smero.cz