Nabídka práce Sociální pracovník - vedoucí pracovník - žena/muž - Mladá Boleslav

S novou nabídkou volného pracovního místa SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK - VEDOUCÍ PRACOVNÍK - ŽENA/MUŽ v lokalitě Mladá Boleslav přichází na pracovní trh ke dni 08.04.2024 firma - zaměstnavatel Pečovatelská služba města Mladá Boleslav, příspěvková organizace (42718325). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 40 110 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Sociální pracovník - vedoucí pracovník - žena/muž
Odvětví:
Zdravotnictví
Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené)
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
08.04.2024
Mzda:
27 430 až 40 110 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Prvotní informace:
osobně
emailem: psmb.volfova@seznam.cz
telefonicky: 703 849 981

Upřesňující informace:
Pečovatelská služba města Mladá Boleslav, příspěvková organizace
"Pečovatelská služba města Mladá Boleslav, p.o. je organizace, která se snaží prostřednictvím svých služeb pomáhat seniorům a občanům se zdravotním postižením přes nepříznivé sociální a zdravotní situace setrvávat ve svých domovech a zachovat tak vazby na své přirozené prostředí, své přátele a blízké."
Hledáte smysluplnou práci - připojte se do našeho týmu!
Nástup dohodou.

Právě hledáme nové kolegy na pracovní pozici:
Sociálních pracovník - vedoucí pracovník

Náplň práce:
- odpovědnost za provoz služby po stránce odborné, metodické a provozní
- odpovědnost za kvalitní a operativní sociální služby
- plánování průběhu poskytování sociální služby včetně jejího hodnocení podle osobních cílů, potřeb a schopností klientů
- vedení, motivace, kontrola a hodnocení zaměstnanců
- provádění sociálního šetření u potřebných klientů
- sestavování měsíčních rozpisů služeb, vedení povinné dokumentace

Požadujeme:
- VOŠ/VŠ se sociálním zaměřením
- zdravotní průkaz
- aktivní užívání řidičského oprávnění skupiny B
- znalost práce na PC - základní uživatelská úroveň
- komunikativnost, schopnost vést kolektiv
- samostatnost a zodpovědnost

Zaměstnanecké výhody:
Nabízíme:
- práci na HPP
- stabilní zázemí
- 5 týdnů dovolené + 2 dny sick days
- platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 531/2021 Sb. platné od 1. 1. 2022
- nárůst mzdy po zkušební době
- příspěvek za vedení
- příspěvek na stravování

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Vyšší odborné

Reference:
67043425
Pečovatelská služba města Mladá Boleslav, příspěvková organizace (42718325)
Kontaktní údaje:
Tel.: 703 849 981
E-mail: psmb.volfova@seznam.cz

Další nabídka práce podle lokality