Nabídka práce Řidič / řidička - Rajhrad na Brněnsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘIDIČ / ŘIDIČKA v lokalitě Rajhrad na Brněnsku přichází na pracovní trh ke dni 08.04.2024 firma - zaměstnavatel SANSIMON, s.r.o. (26929228). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 23 500 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Řidič / řidička
Odvětví:
Doprava
Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
08.04.2024
Mzda:
22 000 až 23 500 Kč
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt telefonicky nebo emailem.
Práce je vhodná pouze pro OZP a OZZ.

Firma SANSIMON, s.r.o. zabývající se rozvozem jídel do hospiců, domovů důchodců a firem se sídlem v Rajhradě u Brna hledá do svého kolektivu řidiče.

Náplň práce:
- rozvoz jídel zákazníkům
- provádět drobné opravy ( výhodou nikoliv podmínkou)

Pracovní doba: pondělí-pátek ( popřípadě zástup za směny v době dovolených -dlouhý a krátký týden)

Požadujeme:
- ŘP, sk. "B"
- praxe s řízením osobního automobilu

Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní pojištění, zvýhodněná zaměstnanecká strava

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, SANSIMON, s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67043588
Zaměstnavatel:
SANSIMON, s.r.o. (26929228)
Kde budete pracovat:
SANSIMON, s.r.o. - 01
Kontaktní údaje:
Tel.: 608683056
E-mail: petra.medkova@sansimon.cz