Nabídka práce Pracovní konzultant, soc. pracovník/pracovník v soc. službách - Písek

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍ KONZULTANT, SOC. PRACOVNÍK/PRACOVNÍK V SOC. SLUŽBÁCH v lokalitě Písek přichází na pracovní trh ke dni 30.04.2024 firma - zaměstnavatel MESADA, z.s. (26587955). Výše nabídnuté mzdy je 33 500 Kč hrubého.

Pracovní konzultant, soc. pracovník/pracovník v soc. službách
Odvětví:
Zdravotnictví
Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
30.04.2024
Mzda:
33 500 Kč
Požadujeme: znalost pracovněprávní legislativy, základní přehled v oblasti sociálních dávek, znalost práce na PC (word, excel), samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, chuť se dále vzdělávat, výhodou je splnění odborné způsobilosti dle §110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. Bližší informace naleznete na webových stránkách www.mesada.eu (např. Cesta ke změně III, sociální služba Osobní asistence MESADA Písek).
Náplň práce: individuální práce s účastníky projektu (osoby se zdravotním postižením), hledání práce s účastníky, komunikace se zaměstnavateli, zácvik účastníků přímo na pracovišti, udržování a zvyšování jejich dovedností v oblasti práce, vedení skupinových aktivit atd., V rámci služby osobní asistence jde o přímou péči o uživatele služby v jejich domácnosti, poskytujeme např. osobní hygienu, doprovody k lékaři, péči o domácnost uživatelů služby, přípravu a podávání stravy atd.
Nabízíme 5 týdnů dovolené, podporu formou supervize, zaškolení do problematiky, zajímavou práci s lidmi se zdravotním postižením i seniory, možnost prodloužení pracovního poměru.
Motivační dopis s životopisem prosím zasílejte na e-mail: pisek@mesada.eu, kellerova@mesada.eu.
O termínu výběrového řízení budou vybraní zájemci telefonicky informováni. Termín nástupu do pracovního poměru od 1. 5. 2024 nebo dle dohody.
Výhody: 5 týdnů dovolené

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Práce s PC

Reference:
67043841
Zaměstnavatel:
MESADA, z.s. (26587955)
Kde budete pracovat:
MESADA, z. s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 724 057 926
E-mail: kellerova@mesada.eu

Další nabídka práce podle lokality