Nabídka práce Směnárenský pokladník - směnárenská pokladní - Dvůr Králové nad Labem na Trutnovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa SMĚNÁRENSKÝ POKLADNÍK - SMĚNÁRENSKÁ POKLADNÍ v lokalitě Dvůr Králové nad Labem na Trutnovsku přichází na pracovní trh ke dni 08.04.2024 firma - zaměstnavatel SUNNY ON-LINE, s.r.o. (25450514). Výše nabídnuté mzdy je 30 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Směnárenský pokladník - směnárenská pokladní
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Směnárníci
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
08.04.2024
Mzda:
28 000 až 30 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování stravné
Zvláštní prémie obratové bonusy, výkonnostní bonusy, příplatky za víkendy, odborné příplatky
Jiné výhody vstupní příspěvek na ošacení
Popis pozice: o zajišťovat hotovostní směnu peněz, výborný zákaznický servis a přehled ve směnárenské oblasti o zvládat profesionální komunikaci s klientem a jeho obsluhu o být maximálně pečlivý a zodpovědný při práci s hotovostí o spolupracovat s ostatními kolegy na pobočkách o precizní znalost prodeje doplňkových produktů. Zajišťujeme na vlastní náklady: . odborné školení ČNB . vlastní vstupní zaškolení a systém vzdělávání.
Požadujeme:
- SŠ vzdělání s maturitou
- komunikační dovednosti a příjemné vystupování před lidmi
- dobrou znalost místního prostředí, všeobecný přehled, logické myšlení
- velmi dobrá schopnost počítat
- pečlivost
- finanční a trestní bezúhonnost
- znalost práce s PC ( excel )
- praxe s finanční hotovostí výhodou
- jazykové znalosti AJ nebo NJ
- chuť pracovat na dobrém jménu společnosti
Nabízíme:
- zázemí stabilní firmy (na trhu od r.2002, 8 provozoven)
- obratové bonusy, výkonnostní bonusy
- příplatky za práci o víkendech
- odborné příplatky
- stravné
- vstupní příspěvek na ošacení
Nástup možný ihned.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Dovednosti:
Práce s PC
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Jiné finanční a trestní bezúhonnost
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) výhodou
Němčina (aktivní) výhodou

Reference:
67043911
Zaměstnavatel:
SUNNY ON-LINE, s.r.o. (25450514)
Kde budete pracovat:
SUNNY ON-LINE, s.r.o. - Kaufland Dvůr Králové n./L.
Kontaktní údaje:
E-mail: jana.lukaskova@valuty.net

Další nabídka práce podle lokality