Nabídka práce Recepční wellness v hotelovém komplexu PECR - Pec pod Sněžkou na Trutnovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa RECEPČNÍ WELLNESS V HOTELOVÉM KOMPLEXU PECR v lokalitě Pec pod Sněžkou na Trutnovsku přichází na pracovní trh ke dni 09.04.2024 firma - zaměstnavatel PECR - Apartments hotel s.r.o. (28860110). Výše nabídnuté mzdy je 32 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Recepční wellness v hotelovém komplexu PECR
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
09.04.2024
Mzda:
28 000 až 32 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Zvláštní prémie roční prémie
V centru Pece pod Sněžkou provozujeme luxusní hotely a restaurace v rámci hotelového komplexu PECR
Co od Vás očekáváme?
* Příjemné vystupování a komunikativní dovednosti
* Pokročilá angličtina podmínkou, druhý jazyk němčina výhodou
* Pečlivost a zodpovědnost
Co Vám můžeme nabídnout?
* Zajímavé platové ohodnocení, včetně ročních prémií
* Práce krátký, dlouhý týden bez nočních směn
* Pečlivé zaučení v našem hotelovém systému
* Možnost využití personální stravy za zvýhodněné ceny
Náplň práce
* Obsluha návštěvníků Wellness Pecr
* Administrativní práce spojená s rezervacemi, platbami a fakturacemi
* Obsluha mini baru wellness
* Práce v našem hotelovém systému Hoteltime, Libero a Vento
Tel. kontakt možný od 8.00 - 19.00 hodin.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Práce s PC
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) pokročilá angličtina podmínkou
Němčina (aktivní) výhodou

Reference:
67044313
Zaměstnavatel:
PECR - Apartments hotel s.r.o. (28860110)
Kde budete pracovat:
PECR - Apartments hotel s.r.o. - pracoviště
Kontaktní údaje:
Tel.: 734287529
E-mail: provozni@pecr.cz

Další nabídka práce podle lokality