Nabídka práce Plavčík/plavčice - brigáda - Třeboň na Jindřichohradecku

S novou nabídkou volného pracovního místa PLAVČÍK/PLAVČICE - BRIGÁDA v lokalitě Třeboň na Jindřichohradecku přichází na pracovní trh ke dni 12.04.2024 firma - zaměstnavatel Slatinné lázně Třeboň s.r.o. (25179896). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 163 Kč/hod .

Pracovní pozice:
Plavčík/plavčice - brigáda
Odvětví:
Kultura a sport
Obrana a ochrana
Profesní zařazení:
Plavčíci, strážci pláží
Úvazek:
Dohoda o pracovní činnosti
Dohoda o provedení práce
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
12.04.2024
Mzda:
163 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
Co Vás čeká?
Dohled na bezpečnost návštěvníků vnitřního i venkovního bazénového komplexu.
Pracovní doba Po-Ne od května do září od 08:30 do 20:30 hodin, střídání krátký vs. dlouhý týden.

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme?
Dokončené SO vzdělání, věk nad 18 let.
Kurz plavčíka zakončený závěrečnou zkouškou.
Znalost NJ nebo AJ vítána.
Příjemné jednání a vystupování.
Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost.

Co Vám můžeme nabídnout?
Zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí.
Možnost práce na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti.
Motivující finanční ohodnocení – hodinovou odměnu ve výši 163 Kč + příplatky za svátky, soboty a neděle.
Zaměstnanecké stravování za atraktivní cenu.

Těšíme se na Vás!

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67044377
Zaměstnavatel:
Slatinné lázně Třeboň s.r.o. (25179896)
Kde budete pracovat:
Slatinné lázně Třeboň s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 384750842
E-mail: personalista@laznetrebon.cz

Další nabídka práce podle lokality